які рухатимуться до центрального міського кладовища (с.Миколаївка) за наступними графіками.
Від міської лікарні до центрального кладовища через зупинки: СШ №1, АТП, Молодіжна, вул. Лермонтова, Коледж, Миколаївка, та в зворотному напрямку. Графік руху – починаючи з 7.45, інтервал руху -15 хв.
Від зупинки Держбуд до центрального кладовища через зупинки: Кінотеатр, Стара поліклініка, Рудоремонтний завод (без заїзду на вокзал), Гідності, Вітчизняна, Миколаївка та в зворотному напрямку. Графік руху – починаючи з 8.00 (великий автобус), інтервал руху - 20 хв.
Також можна буде скористатися маршрутами Міська лікарня - Миколаївка та №604 Марганець – Зоря, які здійснюватимуть рейси за звичайним графіком із заїздом до міського кладовища.
Розклад руху на міському маршруті «Міська лікарня – Миколаївка»
Відділ з питань транспорту та зв’язку
виконавчого комітету Марганецької міської ради