IT Magazine 2 - шаблон joomla Продвижение

Шановні марганчани та гості міста! Запрошуємо вас на святкові заходи: - 23 серпня о 08.30 – урочисте підняття Державного Прапора України; - 24 серпня о 09.00 - мітинг з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.

Reznitchenko

Шановні жителі Дніпропетровщини!

Дорогі  співвітчизники! Сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпила вікові прагнення народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.

Зараз перед нашим суспільством постали виклики, які перевіряють на міцність прагнення українського народу до самостійності та незалежності. Україна переживає найважчі дні своєї історії в протистоянні з силами, що посягають на суверенітет держави. В цей час, саме, і викарбовується усвідомлення народу, що тільки в єдиній незалежній і суверенній країні є майбутнє української нації.

Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму та мирного неба над головою!

Валентин РЕЗНІЧЕНКО, голова Дніпропетровської облдержадміністрації.

Zhadko

Дорогі співвітчизники!

Від щирого серця вітаємо вас з найважливішими для кожного українця святами, Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Пишаємося, що є громадянами великої європейської держави України, яка засвідчила усьому світу готовність найвищою ціною боронити свободу, незалежність та демократію.

Сьогодні мужність наших співвітчизників, їх велика віра у себе і працелюбність, наші  синьо-жовті стяги надихають небайдужі серця всього людства.

Ми – сильна духом нація! Роки випробувань зробили нас витривалими і мудрими, у нас гарні перспективи і незламне бажання збудувати могутню Українську державу, де найвищою цінністю будуть права і свободи людини. Переконані, ми переможемо у жорсткому протистоянні, бо за нами сила добра. Спільними зусиллями ми досягнемо миру та злагоди у нашому спільному домі, будемо наполегливо працювати над втіленням наших прагнень та планів.

З нагоди річниці Незалежності бажаємо усім міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту і нових звершень на благо процвітаючої України!

Олена ЖАДЬКО, міський голова,

Ірина МІНЯЙЛО, секретар міськради.

Minjaylo

Kuzhman

Шановні марганчани та гості міста!

Щиро вітаю вас із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! Ці свята завжди були для нашої держави світлими та важливими. Відтоді як 26 років тому над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Від усієї душі зичу вам миру, щастя, добра та щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Олег КУЖМАН, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат Дніпропетровської обласної ради.

вул. Єдності, 29-а,  м. Марганець, Дніпропетровської  області, 53407
тел/факс (05665) 2-20-17, 2-15-27