Люди, які вимушено перемістились через активні бойові дії, отримають по 2 або 3 тисячі гривень допомоги на проживання!
Допомогу отримають люди, які перемістилися з тимчасово окупованої території у Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, а також з територій активних бойових дій, які визначені в переліку, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204, і отримали довідку про перебування на обліку внутрішньо переміщених осіб.
Допомогу автоматично, без додаткового звернення, отримають також внутрішньо переміщені особи, які станом на 1 березня 2022 року отримували щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505.
Допомога надаватиметься у таких розмірах:
- для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 гривень на місяць,
- для інших осіб – 2000 гривень на місяць.
Виплата допомоги здійснюється через Ощадбанк на банківський рахунок (за стандартом IBAN), який отримувач вказав у заяві на допомогу.
Допомога надається щомісячно з місяця звернення на весь період введення воєнного стану плюс однин місяць після його припинення чи скасування.
Допомога виплачується за повний місяць незалежно від дати звернення за її наданням та дати припинення чи скасування воєнного стану.
Виплата допомоги внутрішньо переміщеним особам не здійснюється за ті місяці, у яких вони відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505 отримували щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
Як отримати ?
Перше, що потрібно зробити, якщо інформації про людину ще немає у Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб, - це стати на облік як внутрішньо-переміщена особа та отримати відповідну довідку в управлінні праці та соціального захисту населення, за адресою м. Марганец, Єдності, 66 каб. 7 а мати с собою паспорти, коди,свідоцтва про народження дітей.
Наступним кроком – необхідно подати заяву на отримання допомоги на проживання.
Заяву з наступного тижня можна буде подати до управління праці та соціального захисту населення
Також після необхідних доопрацювань подати заяву можна буде через програмні засоби Порталу Дія. Орієнтовно доопрацювання буде завершено до кінця місяця.
Тому я прошу всіх, хто переїхав з небезпечних населених місць, та потребує допомоги, реєструватись як внутрішньо переміщені особи і звертатись за допомогою.
Шановні громадяни, які бажають надавати соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі та пройти підготовку та перепідготовку для надання соціальних послуг
Управління праці та соціального захисту населення Марганецької міської ради доводить наступну інформацію щодо прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 № 1040 „Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі”. Більш детальна інформація за посиланням:
Марганецьке управління праці та соціального захисту населення інформує!
Адміністрація Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» пропонує професійну орієнтації для осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, особам з інвалідністю внаслідок війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС) .
НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» є навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Комп’ютерні науки», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота», та «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.), повної загальної середньої освіти (11кл.), диплому кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра.
Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра
надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО.
Вступу в навчальний заклад гарантує безкоштовне навчання з харчуванням, медичним обслуговуванням, спеціальним навчально-реабілітаційним супроводом, проживанням в гуртожитку, отриманням стипендії із збереженням пенсії у повному розмірі).
Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній та заочній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.
Зараховані на навчання до інституту (студенти з інвалідністю І-ІІІ груп та діти з інвалідністю до18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне харчування, цілодобова медична допомога). Студентам пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, це дає можливість навчатись у нас особам з числа маломобільної групи населення.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ
«КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ»
вул. Годованця,13, м. Кам'янець-Подільський Хмельницька обл.,
Україна, 32300
тел. (03849)3-26-51, факс (03849)3-26-51
email: kp-peti@ukr.net posek.km.ua
Зразки заповнення заяв і декларації
Інформація для отримувачів житлової субсидії
та соціальних допомог!
Як, повідомляє Нацсоцслужба, об’єктами перевірок стануть всі організації, які беруть участь у призначенні або оформленні документів для встановлення субсидій та допомог, а також організації, які надають соціальні послуги.
Нацсоцслужба буде перевіряти, чи дотримано право конкретної людини на надання їй державної підтримки, чи правильно обчислено розмір допомоги чи субсидії, чи не порушено строки виплат, чи не вимагали з людини не передбачених законодавством документів.
Контроль спрямований на перевірку дотримання державних стандартів отримання соціальних послуг, їх якості, повноти та своєчасності.
У Нацсоцслужбі повідомили, що соціальний інспектор може прийти до людини лише на її запрошення, для того, щоб надати їй допомогу в призначенні тієї чи іншої виплати, наприклад, підтвердити, що з нею не проживають родичі, хоча й зареєстровані за тією ж адресою, і дати людині право на субсидію. Або скласти відповідний акт для можливості надання людині, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, державних виплат.
Модель контролю, який буде здійснювати Нацсоцслужба, передбачає виключно додержання прав людини на соціальні виплати, допомогу у призначенні соціальних виплат, недопущення зловживань з боку влади.
УПСЗН виконкому Марганецької міської ради.
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Марганецької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:
- Спеціаліста І категорії сектору по призначенню соціальних виплат та житлових субсидій відділу по призначенню соціальних виплат та житлових субсидій - без вимог до стажу роботи(2 штатні одиниці).
- Спеціаліста І категорії сектору по призначенню соціальних виплат та житлових субсидій відділу по призначенню соціальних виплат та житлових субсидій на час відпустки працівника з догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку - без вимог до стажу роботи (1 штатна одиниця).
Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта не нижче ступеня бакалавра; знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність у відповідній сфері; володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов’язків; навики ведення діловодства; уміння працювати на комп’ютері.
При проведенні конкурсу проводиться співбесіда та екзамен кандидатів на заміщення вакантної посади. Особи, які відповідають вимогам та бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:
- заяву на участь у конкурсі;
- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
- копії документів про вищу освіту;
- декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (в електронному вигляді);
- копії сторінок паспорта, ідентифікаційного номера;
- дві фотокартки 3 х 4 см.;
- довідку про стан здоров'я (форма № 133/о).
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Марганець, вул. Єдності, 66, ІІ поверх, каб.№14, тел. +380-892-501-924.
До уваги отримувачів субсидій!
Відповідно до п. 70 постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами) житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення в опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно. Автоматичний перерахунок житлових субсидій на опалювальний період 2020-2021 років буде здійснено без звернення громадян.
У разі зміни складу зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні (будинку) осіб, складу сім’ї члена домогосподарства, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання подаються нові заява та декларація. Громадянам, яким не призначена субсидія у зв’язку з боргами за оплату житлово-комунальних послуг, субсидія на опалювальний сезон може бути призначена за умови сплати боргів або укладення договору реструктуризації, подання нової заяви та декларації, за рішенням комісії. Для отримання інформації з питань призначення субсидій будь-ласка звертайтеся до управління за телефонами: 0892-501-924 та 066-490-40-85.
Начальник управління Г.Р. Хникіна
До уваги отримувачів компенсації вартості послуги «муніципальна няня» !
30.09.2020 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 897 «Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».
Змінами передбачено, що:
1. розмір компенсації послуги не може бути більше вартості послуги «муніципальна няня», оплаченої отримувачем цієї послуги;
2. муніципальна няня, яка є фізичною особою – підприємцем, може здійснювати догляд одночасно не більше ніж за трьома дітьми, за винятком догляду за дітьми з багатодітної сім’ї;
3. муніципальна няня, яка є юридичною особою, може забезпечувати здійснення догляду одночасно не більше ніж за десятьма дітьми з різних сімей за адресою, визначеною муніципальною нянею;
4. компенсація послуги «муніципальна няня» надається отримувачам послуги за умови зайнятості кожного з батьків, за винятком отримувачів послуги, які здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю, дитиною, хворою на тяжкі захворювання, якій не встановлено інвалідність, а також отримувачів послуги, у яких одночасно народилося троє і більше дітей;
5. компенсація послуги «муніципальна няня» надається у разі, коли один або обидва з батьків, опікунів не зайняті та є особами з інвалідністю I або II групи;
6. уточнено вимоги до оформлення договору.
7. з 01.01.2021 компенсація послуги «муніципальна няня» на дітей з інвалідністю та дітей, хворих на тяжкі захворювання, виплачується у двох розмірах прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, установленого на 1 січня відповідного року, але не більше від вартості послуги «муніципальна няня», сплаченої отримувачем послуги «муніципальна няня»;
У зв’язку з прийнятими змінами рекомендуємо батькам, які отримують відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», до 01 листопада 2020 року підтвердити своє право на отримання компенсації послуги «муніципальна няня» шляхом звернення до управління праці та соціального захисту населення та подання відповідних документів, а саме:
- довідки про захворювання дитини на тяжке перинатальне ураження нервової системи, тяжку вроджену ваду розвитку, рідкісне орфанне захворювання, онкологічне, онкогематологічне захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкий психічний розлад, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гостре або хронічне захворювання нирок IV ступеня, про те, що дитина отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги (у разі потреби);
- медичного висновку лікарсько-консультативної комісії про наявність у дитини інвалідності (для дітей з інвалідністю);
- копія трудової книжки отримувача послуги «муніципальна няня» та документа з місця роботи, що підтверджує надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку/довідки з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за ) (для фізичних
осіб - підприємців);
- копія документу , що підтверджує зайнятість батька дитини;
- копія довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення групи інвалідності (для осіб з інвалідністю) ;
- копія договору між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею . У договорі має бути зазначено, зокрема, назву послуги, її обсяг з визначенням конкретних заходів, інформацію про дітей, за якими здійснюється догляд, та інформацію про особу, яка здійснює догляд за такими дітьми, умови та строк надання послуги, її вартість, періодичність оплати, відповідальність сторін, місце проживання отримувача послуги «муніципальна няня», місце проживання муніципальної няні (для фізичних осіб - підприємців)/місцезнаходження муніципальної няні (для юридичних осіб).
У разі не підтвердження права на отримання компенсації послуги «муніципальна няня» її виплата припиняється з місяця, що настає за місяцем виникнення обставин, які призвели до втрати права на отримання такої компенсації. Для отримання консультації із зазначеного питання будь-ласка звертайтеся до управління за телефонами 0892-501-924 та 066-490-40-85.
Начальник управління Г.Р. Хникіна
До уваги одержувачів компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги !
23 вересня 2020 року Кабінет Міністрів прийняв Постанову № 859 “Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі” , відповідно до вимог Закону України “Про соціальні послуги” . Цей Порядок повинен поступово замінити діючу Постанову від 29 квітня 2004 р. N 558 “Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги” . У п. 2 Постанови 859 зазначено, що фізичним особам, які надають соціальні послуги, щомісячні компенсаційні виплати, призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558, проводяться до дати призначення таким фізичним особам іншої виплати на догляд, установленої законодавством, або до 31 грудня 2022 року.
Начальник управління Г.Р. Хникіна.
До уваги громадян!
Постановою Кабінету Міністрів України № 329 від 22 квітня 2020 року «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» затверджено ПОРЯДОК виплати допомоги на дітей фізичним особам ― підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.
Допомога на дітей призначається і виплачується фізичним
особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи — підприємця.
Допомога на дітей призначається на період карантину, та на один місяць після дати його відміни одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 р., і виплачується щомісяця за повний місяць.
Допомога на дітей призначається з місяця звернення і виплачується через установи уповноважених банків.
Для призначення допомоги на дітей заявник подає/надсилає органу соціального захисту населення заяву за формою, затвердженою цим Порядком, у паперовій або електронній формі із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку та документи/відомості у паперовій або електронній формі.
У паперовій формі заявник подає такі документи:
- копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
- довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7).
Також при собі обов’язково мати паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків та реквізити рахунку банку, а також їх копії.
Такі ж самі документи можливо надати в електронній формі. На заяву та документи/відомості, що подаються в електронній формі, накладається кваліфікований електронний підпис заявника.
Допомога на дітей не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги “муніципальна няня”.
Також, у зв’язку з прийняттям вищезазначеної Постанови, доповнено пункт 14 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а саме:
“На період карантину для призначення соціальної допомоги для осіб, які у періоді, за який враховуються доходи, отримували допомогу по безробіттю, до середньомісячного сукупного доходу враховується:
- для осіб, зазначених у частині першій статті 22 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, — дохід у розмірі призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої заробітної плати у попередніх місяцях;
- для осіб, зазначених у частині другій статті 22 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, — дохід у розмірі призначеної допомоги по безробіттю, а за місяці, в яких відсутні доходи, — дохід у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи.
- Після закінчення карантину для осіб, які у періоді, за який враховуються доходи, отримували допомогу по безробіттю, до середньомісячного сукупного доходу враховується:
- за кожний місяць отримання допомоги у розмірі, меншому за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, — дохід у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи;
- за кожний місяць отримання допомоги у розмірі, більшому за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, — фактично отримані доходи;
- за кожний місяць, у якому відсутні доходи, — дохід у сумі трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи.
Умови призначення і виплати соціальної допомоги з урахуванням зазначених особливостей, поширюються на період карантину та на один місяць після дати його відміни з виплатою соціальної допомоги за повний місяць.”.
Для призначення вищезазначеної допомоги звертайтеся до управління за телефонами +380892501924 та 0664904085, та на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Оголошення
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)» від 30.03.2020 р. № 540 було внесено зміни до законів України, що регламентують порядок призначення і виплати державних соціальних допомог. Даним законодавчим актом передбачено продовження строків звернення за призначенням державних допомог на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню короновірусної хвороби, передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, та один місяць після дати його завершення, на підставі заяви та необхідних документів. В квітні 2020 року забезпечено продовження виплат державних соціальних допомог в автоматичному режимі на березень, квітень, травень 2020 р. Строки виплати продовжено по таких видах державної соціальної допомоги: малозабезпеченим сім’ям; на дітей одиноким матерям; на дітей, над якими встановлено опіку та піклування; особі, яка доглядає за хворою дитиною; особі, яка проживає разом з особо з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу; дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів; внутрішньо переміщеним особам на проживання; особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю; особам з інвалідністю, які не мають право на пенсію. За необхідності, отримати консультацію відповідних спеціалістів Ви можете за телефонами :відділ по призначенню державних соціальних допомог та житлових субсидій +380-892-5019-924 та 066-490-40-85. Також повідомляємо, що такі види допомог як «Е-малятко», «При народженні дитини», «Муніципальна няня» та «Субсидія на житлово комунальні послуги» можна оформити через послуги «електронний сервіс». Для оформлення електронних заяв на вищевказані допомоги без особистого
звернення необхідно прейти за наступними посиланнями: • Муніципальна няня – https://e-nanny.ioc.gov.ua • Е-малятко – мобільний додаток – https://diia.gov.ua • При народженні дитини – http://e-services.msp.gov.ua • Субсидія – https://subsidii.mlsp.gov.ua Всі соціальні виплати, пільги, субсидії будуть виплачуватись вчасно та в повному обсязі. Вибачте за тимчасові незручності, дякуємо за розуміння та будьте здорові!
Управління праці та соціального захисту населення
Виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.02.2020 року № 112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги у 2020 році здійснюватиметься у таких розмірах:
1) особам з інвалідністю внаслідок війни:
I групи – 4120 гривень;
II групи - 3640 гривень;
III групи - 3160 гривень;
2) учасникам бойових дій - 1390 гривень;
3) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге - 900 гривень;
4) учасникам війни - 570 гривень.
Начальник управління Хникіна Г.Р.
Шановні отримувачі житлових субсидій та пільг!
Постановою Кабінету Міністрів України № 247 від 25 березня 2020 р. «Про особливості надання житлових субсидій» передбачено, що: на наступний період усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019—2020 років, буде проведено автоматичний розрахунок житлової субсидії без заяв громадян; призначати житлову субсидію громадянам, які були звільнені з роботи в період карантину відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, на підставі заяв про призначення житлових субсидій та інформації центрів зайнятості щодо їх перебування на обліку. При цьому для розрахунку житлової субсидії враховується розмір
призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої заробітної плати. На період карантину проводити розрахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, що встановлені підпунктами 2—6 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня
2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», незалежно від кількості днів дії карантину на місяць, а саме: для користування послугами з централізованого водопостачання та водовідведення, з газопостачання для приготування їжі та підігріву води та електропостачання для освітлення приміщення та приміщень, які обладнані стаціонарними електроплитами. Додатково повідомляємо, що опалювальний період 2020 р. для отримувачів житлових субсидій та пільг закінчується 15 квітня включно. У квітні 2020 р. управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Марганецької міської ради буде проведено автоматичний перерахунок житлової субсидії та пільг в зв’язку з закінченням опалювального періоду, субсидія та пільги на житлово-комунальні послуги будуть виплачені в травні 2020 року.
ШАНОВНІ МАРГАНЧАНИ!
У зв’язку з введенням карантину з 12.03.2020 року та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 переконливо прохаємо вас для вирішення соціальних питань звертатися за такими номерами телефонів (за напрямками роботи):
- Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) номер телефону - 066-815-95-99;
- Управління праці та соціального захисту населення номера телефонів :
допомоги та субсидії: +380892501924 та 066-490-40-85;
пільги, АТО, багатодітні сім’ї - 066-490-40-09;
ТЗР, путівки, ЧАЕС 066-490-40-65.
- Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 099-059-92-84;
- Пенсійний фонд – 099-212-50-84;
- Служба у справах дітей – 066-719-32-00;
- Центр зайнятості – (05665) 2-20-46;
- Фонд соціального страхування – (05665) 5-14-70, 5-17-87.
Бережіть себе та своїх рідних!
Начальник управління Г.Р. Хникіна.
ШАНОВНІ МАРГАНЧАНИ!
У зв’язку з введенням карантину з 12.03.2020 по 03.04.2020 року та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 для отримання інформації та консультацій із соціальних питань управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Марганецької міської ради рекомендує звертатися за номерами телефонів:
- допомоги та субсидії: +380892501924 та 066-490-40-85;
- пільги,АТО,багатодітні сім’ї (каб.№17):066-490-40-09;
- ТЗР, путівки, ЧАЕС (каб. № 7-а та 10): 066-490-40-65.
Також можна звернутися на адресу електронної пошти 1213Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та на сторінку управління у Фейсбуці.
Начальник управління Г. Хникіна.
До уваги осіб з інвалідністю!
Міністерство соціальної політики разом з громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» започаткувало соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!».
Мета проекту – надати безкоштовні можливості навчання затребуваним професіям у сфері ІТ для людей з інвалідністю і після успішного тестування та отримання сертифікатів прийняти участь у конкурсах на вакантні посади у провідних ІТ компаніях України.
Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів: з 5 лютого 2020 року відбуватиметься реєстрація охочих взяти участь у проекті. Подробиці на https://education.msp.gov.ua/
До уваги отримувачів пільг та житлових субсидій!
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Марганецької міської ради доводить до відома громадян, які користуються пільгами та житловими субсидіями, що у разі встановлення окремого обліку споживання електроенергії за періодами часу (двох-, тризонних лічильників), необхідно повідомити управління, відповідно до п. 5 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого ПКМУ № 117 від 29.01.2003 р. (зі змінами) та п. 90 Порядку спрощення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого ПКМУ № 848 від 21.10.1995 р. (із змінами) протягом 30 календарних днів.
Вищезазначена інформація необхідна для своєчасного перерахунку пільг та житлових субсидій та запобігання виплати надміру нарахованих коштів.
Повідомлення
Управління праці та соціального захисту населення Марганецької міської ради повідомляє, що до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» 04.12.2019 року внесено зміни.
Відтепер на реабілітацію мають право діти з інвалідністю не залежно від нозології.
Для отримання більш детальної інформації звертатися за адресою: м.Марганець, вул. Єдності, 66; каб. № 10.
До уваги пільгових категорій громадян!
Рішенням виконавчого комітету Марганецької міської ради від 24.12.2019 року № 643 затверджено Порядок надання одноразової цільової матеріальної допомоги пільговим категоріям громадян за рахунок коштів міського бюджету на 2020 рік.
Цей порядок визначає умови надання одноразової цільової матеріальної допомоги (далі – одноразова допомога) особам з інвалідністю внаслідок війни та особам прирівняним до них, учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, учасникам бойових дій, які брали участь у війні в Афганістані, ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І, ІІ та ІІІ категорії, дружинам померлих громадян з числа ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (далі – пільгові категорії громадян), за рахунок коштів міського бюджету на 2020 рік.
Одноразова допомога надається зазначеним пільговим категоріям громадян у разі, якщо вони мають відповідний статус, та мешкають (отримують пільги за фактичним місцем проживання) або зареєстровані на території Марганецької міської територіальної громади на момент подачі заяви.
Зазначені пільгові категорії громадян повинні перебувати на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Марганецької міської ради.
У разі наявності у громадян декілька пільгових статусів, одноразова допомога надається за одним з них.
Для отримання матеріальної допомоги зазначеним категоріям громадян необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення м. Марганець, вул. Єдності, 66, ІІ поверх, каб. № 17, а особам з інвалідністю внаслідок війни, ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС та дружинам померлих ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС необхідно звернутися до каб. № 10, І поверх, та надати наступні документи:
- дві копії паспорта громадянина України (всі сторінки з відмітками), у випадку заміни паспорта громадянина України на паспорт у формі ID-картки подається копія обох сторін ID-картки, копія Витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання та довідка про реєстрацію місця проживання особи на момент звернення;
- дві копії реєстраційного номеру облікової карти платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
- довідка з банківськими реквізитами та рахунком отримувача;
- копія пільгового посвідчення;
- копія довідки МСЕК (для осіб з інвалідністю внаслідок війни);
- копія довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції (для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю, які брали участь в антитерористичній операції).
- списки учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь у війні в Афганістані, завірені підписом та печаткою громадської організації «Афганське братерство м. Марганець» та Марганецької спілки ветеранів війни в Афганістані, або копію військового квитка, або довідку з Марганецького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю, які брали участь у війні в Афганістані).
Копії вищезазначених документів приймаються за наявністю оригіналів документів.
Одноразова допомога перераховується особисто громадянам пільгових категорій один раз на бюджетний рік у розмірі 2000,00 грн. (дві тисячі гривень 00 копійок), згідно рішення виконавчого комітету Марганецької міської ради на підставі особисто поданої заяви з вищезазначеним пакетом документів.
До уваги громадян пільгових категорій!
З 1 січня 2020 року пільгові категорії мають право у будь-який час подати заяву до Марганецького управління праці та соціальнго захисту населення про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплати пільг на житлово-комунальні послуги.
Тобто Мінсоцполітики скасувало обмеження, яке не дозволяло українцям податися за “монетизацією” після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період), у такому разі пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.
Для отримання пільг у грошовій готівковій формі необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення за адресою м. Марганець, вул. Єдності, 66, каб. № 17 та подати заяву для отримання пільг у грошовій готівковій формі. До заяви необхідно додати: оригінал та копію паспорта пільговика; виплатні реквізити рахунку, відкритого в установі банку; інформацію про характеристику житла та послуги, щодо отримання яких пільговик має право.
КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА Україна - 2019»
Інформуємо, що у жовтні 2019 року оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2019» (далі - Конкурс).
У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року.
Переможців відзначатимуть в п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. Оголошення результатів Конкурсу відбувається на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців – під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в м. Києві навесні наступного року за звітним.
Кінцевий термін подання заявок для участі у Конкурсі – 1 березня 2020 року.
Додаткову інформацію про Конкурс можна отримати на його офіційному сайті http://blagoukraine.org або в Оргкомітеті Конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України – Лобко Оксана, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Рішенням Марганецької міської ради від 04.11.2019 року № 1653-55/VII «Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2018 року № 1388-45/VІІ «Про бюджет міста Марганця на 2019 рік»» передбачено кошти для виплати у 2019 році одноразової цільової матеріальної допомоги в розмірі 2000,0 грн. за рахунок коштів міського бюджету дружинам померлих громадян з числа ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Для отримання допомоги необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за адресою вул. Єдності, 66, каб. № 8 та надати документи: 2 копії паспорту, 2 копії ідентифікаційного коду, 1 копію пільгового посвідчення та довідку з банківськими реквізитами.
До уваги отримувачів субсидій та пільг!
Відповідно до п. 15 постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами) розмір субсидії та пільг на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.
Автоматичний перерахунок житлових субсидій на опалювальний період 2019-2020 років буде здійснено після отримання програмного комплексу.
До уваги громадян пільгових категорій!
Рішенням Марганецької міської ради від 29.08.2019 року № 1630-53/VII затверджений Порядок виплати щомісячної адресної грошової допомоги окремим категоріям громадян на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів міського бюджету.
Цей Порядок визначає умови виплати щомісячної адресної грошової допомоги окремим категоріям громадян на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів міського бюджету (далі – щомісячна адресна грошова допомога), а саме:
- особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, відповідно до статті 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;
- учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 2, відповідно до статті 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;
- учасникам бойових дій відповідно до статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
- особам, які отримали інвалідність внаслідок війни, відповідно до статті 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
- дітям віком від шести років з багатодітних сімей відповідно до статті 13 Закону України «Про охорону дитинства»;
- ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам Національної поліції, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Держспецзв’язку відповідно до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист»;
- батькам військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби, відповідно до статті 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»;
- особам з інвалідністю І та ІІ групи, дітям з інвалідністю віком від шести років та особам, які супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю віком від шести років, відповідно до статті 38-1 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні»;
- реабілітованим особам, які отримали інвалідність внаслідок репресій або є пенсіонерами, відповідно до статті 6 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні»;
- членам сімей військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО, або померли від отриманих поранень.
Особам, які мають право на пільги, що передбачені кількома нормативно-правовими актами, щомісячна адресна грошова допомога призначається відповідно до одного з нормативно-правових актів більша за розміром.
Щомісячна адресна грошова допомога виплачується безпосередньо зазначеним категоріям осіб, а дітям з інвалідністю та дітям з багатодітних родин, які мають право на пільговий проїзд, виплата здійснюється законному представнику цих дітей.
Громадяни, які станом на 01.08.2019 року отримували щомісячну готівкову виплату на проїзд (монетизація проїзду), отримують щомісячну адресну грошову допомогу автоматично без особистого звернення та без подання додаткових документів.
Іншим громадянам зазначених пільгових категорій, які бажають отримувати щомісячну адресну грошову допомогу, необхідно надати до управління праці та соціального захисту населення особисту заяву та документи:
- паспорт громадянина України (1, 2, 11, 12 сторінки), або паспорт у формі ID-картки;
- реєстраційний номер облікової карти платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
- довідка з банківськими реквізитами та рахунком отримувача (у разі відкриття рахунку);
- відповідне пільгове посвідчення для кожної категорії осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду відповідно до цього Порядку;
- копія довідки МСЕК про групу інвалідності (для осіб з інвалідністю);
- копія медичного висновку про дитину з інвалідністю (для дитини з інвалідністю);
- свідоцтво про народження дитини з інвалідністю та дитини з багатодітної родини.
У разі надання заяви законним представником дитини з інвалідністю та дитини з багатодітної родини вони додатково надають копію паспорта громадянина України (1, 2, 11, 12 сторінки), у випадку заміни паспорта громадянина України на паспорт у формі ID-картки подається копія обох сторін ID-картки, та копію реєстраційного номеру облікової карти платника податків.
До заяви надаються оригінали документів для звіряння з даними в Реєстрі.
Документи необхідно надавати до управління праці та соціального захисту населення за адресою вул. Єдності, 66, каб. № 17.
До уваги громадян пільгових категорій!
Монетизація пільг на житлово-комунальні послуги стартує з жовтня 2019 року. Пільги будуть виплачуватися в грошовій безготівковій та грошовій готівковій формі.
Для отримання пільг у грошовій готівковій формі громадянам пільгових категорій необхідно до 15 жовтня 2019 року звернутись до управління праці та соціального захисту населення за адресою м. Марганець, вул. Єдності, 66, каб. № 16-А та подати заяву для отримання пільг у грошовій готівковій формі. До заяви необхідно додати: оригінал та копію паспорта пільговика; виплатні реквізити рахунку, відкритого в установі банку; інформацію про характеристику житла та послуги, щодо отримання яких пільговик має право.
Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІІ категорії!
Рішенням Марганецької міської ради від 30.08.2019 року № 1650-54/VII «Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2018 року № 1388-45/VІІ «Про бюджет міста Марганця на 2019 рік»» передбачено кошти для виплати у 2019 році одноразової цільової матеріальної допомоги в розмірі 2000,0 грн. за рахунок коштів міського бюджету учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІІ категорії.
Для отримання допомоги Вам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за адресою вул. Єдності, 66, каб. № 8 та надати документи: 2 копії паспорту, 2 копії ідентифікаційного коду, 1 копію пільгового посвідчення та довідку з банківськими реквізитами.
УПСЗН
31.01.2019
ОГОЛОШЕННЯ
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Марганецької міської ради оголошує про скасування конкурсу на заміщення вакантної посади заступника начальника управління.
03.01.2019
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Марганецької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:
- Заступник начальника управління - стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.
- Головний спеціаліст сектору компенсаційних виплат та соціального обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці (2 одиниці) - стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
- Спеціаліста І категорії сектору по призначенню соціальних виплат та житлових субсидій відділу по призначенню соціальних виплат та житлових субсидій - стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 1 року.
Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність у відповідній сфері; володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов’язків; навики ведення діловодства; уміння працювати на комп’ютері.
При проведенні конкурсу проводиться співбесіда та екзамен кандидатів на заміщення вакантної посади. Особи, які відповідають вимогам та бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:
- заяву на участь у конкурсі;
- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
- копії документів про повну вищу освіту;
- декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (в електронному вигляді);
- копії сторінок паспорта, ідентифікаційного номера;
- дві фотокартки 3 х 4 см.;
- довідку про стан здоров'я (форма № 133/о).
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Марганець, вул. Єдності, 66, ІІ поверх, каб.№14, тел. +380-892-501-924.
ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця» - «Почуй світ!»
По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходитиме ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця» - «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху на придбання медичного обладнання для дитячих лікарень.
Акція відбуватиметься тринадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31 923 461,42 грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 281 399, 87 грн., завдяки яким закуплено i передано Дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики i лікування зору.
Надзвичайно важливою є саме Ваша підтримка й допомога у проведенні цього суспільно — важливого благодійного проекту.
Обласний представник фонду «Серце до серця» у Дніпропетровській області
Комендант Анастасія Андріївна тел.(096)-534-85-80
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
https://www.facebook.com/profile.php?id=100014761381242
У зв’язку зі змінами в законодавстві, які будуть внесені в І півріччі 2018 року, Дніпропетровським експериментальним протезно-ортопедичним підприємством скасовані виїзди фахівців з протезування до м. Марганця у березні 2018 року.
В графік виїзду медико-технічних бригад у 2018 році будуть внесені відповідні зміни.
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Марганецької міської ради оголошує про скасування конкурсу на заміщення вакантної посади державного соціального інспектора, в зв’язку з внутрішнім переведенням працівника.
___________________________________________________________________________
До уваги військовослужбовців, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували у німецькій неволі як військовополонені.
Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовослужбовці мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди. Військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували у німецькій неволі як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2500 євро.
На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям. Заяву про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа. Подробиці врегульовані Директивою, яка набула чинності 30 вересня 2015 року та була опублікована 14 жовтня 2015 року.
На Інтернет - сторінці Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань (BADV) розміщено формуляр заяви німецькою, англійською та російською мовами та подальша інформація: (http://www/badv.bund.de/DE/OffeneVermoegensfragen/AnerkennungsleistungSowietischeKriegsgefangene/inhalt.html). Заяви у письмовому вигляді направляються на адресу зазначено відомства: BADV, DGZ Ring 12, D-13086 Berlin. Закордонні представництва Німеччини по всьому світу приймають згадані заяви і перепроваджують їх далі.
Термін подання заяв закінчується у цьому році 30 вересня 2017 року. При цьому йдеться про преклюзивний термін.
До уваги одержувачів допомоги на догляд за інвалідом І-ІІ групи внаслідок психічного розладу
6 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України», яким вносяться зміни до низки Законів України, зокрема до статті 5 Закону України «Про психіатричну допомогу» в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, - на догляд за ним.
Даними змінами передбачено, що з 1 січня 2017 року розмір зазначеної допомоги розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць (з 01.01.2017 – 1544 грн).
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
Управління праці та соціального захисту населення виконкому марганецької міської ради повідомляє, що у зв’язку з прийняттям рішення виконкому від 18 жовтня 2016 року № 578 «про початок опалювального періоду 2016/2017років в м. марганець» проведено автоматичний перерахунок субсидій при переході на опалювальний сезон з 01.10.2016 року.
У зв’язку з наданням марганецьким центром зайнятості населення з 01.11.2016 року додаткових працівників на громадські роботи до управління повідомлення про призначення субсидії на опалювальний період будуть доставлені за адресою оформлення субсидії протягом листопада місяця.
Управління праці та соціального захисту населення
Шановні Марганчани!
Згідно до наданої інформації АТ «Укрсиббанк», відділення банку за адресою: м.Марганець, Південний квартал, 10, припиняє свою діяльність з 29 серпня 2016 року.
У зв’язку з цим громадянам, які отримують державні соціальні допомоги та компенсаційні виплати в відділенні «Укрсиббанку» необхідно терміново перевести вищезазначені виплати в інші банки та надати заяву з розрахунковим рахунком до управління праці та соціального захисту населення в каб.1 за адресою вул. Єдності. 66.
Марганецьке управління праці та
соціального захисту населення
ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ПІСЕННОГО
ФЕСТИВАЛЮ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ «Я ВІРЮ!»
Організаційний комітет Міжнародного пісенного фестивалю дітей та молоді з особливими потребами «Я Вірю!» повідомляє про те, що з 21 до 25 серпня поточного року в Шацькому районі Волинської області планується проведення Міжнародного пісенного фестивалю дітей та молоді з особливими потребами «Я Вірю!» під девізом «Фестиваль патріотичної пісні».
ДО УВАГИ ЛІКВІДАТОРІВ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС !
Для вирішення питання присвоєння чергових військових звань відповідно до Наказу Міністра оборони України від 18.03.2016 р. № 150 «Про присвоєння військових звань учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» необхідно терміново з’явитися до Марганецького військкомату за адресою: вул. Клубна, 9-А. При собі мати: військовий квиток та посвідчення ліквідатора аварії на ЧАЕС.
До уваги роботодавців
Законом України № 911 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» у новій редакції викладено частини 3 та 4 статті 119 Кодексу законів про працю України, якими залишаються без змін основні гарантії мобілізованим (призваним на строкову військову службу) працівникам, а саме, на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток. Детальніше...