У міськвиконкомі 23 лютого відбулося позачергове засідання 6 сесії Марганецької міської ради. На розгляд було винесено 1 проект рішення, що стосувався внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року №34-3/І «Про бюджет Марганецької міської територіальної громади на 2021рік».
Під час розгляду цього питання було обговорено планову реформу системи освіти, згідно з якою у 2024 році старшу школу відокремлять від базової, а старшокласники повинні будуть вступати до ліцею. На сьогодні представники міської влади разом з управлінням освіти вивчають питання щодо створення в нашому місті академічного ліцею. Депутати одноголосно підтримали рішення щодо затвердження розподілу коштів бюджету для капітального ремоту спеціалізованої природничо-математичної школи № 11.


.jpg)

















